Komunie

Kompleks "Laguna"

Komunie

Dlaczego Laguna:

  • Doświadczenie potwierdzone zrealizowanymi i zadowolomymi rodzicami oraz dziećmi ( ponad 200 zrealizowanych przyjęć)
  • Specjalne miesca dla dzieci, umożliwianie gry w tenisa, piłkę, trampolina, domki dla dzici.
  • Jedno z najładniejszych miejsc na terenie Ślaska
  • Dyskretne czuwanie nad ralizacją całości przyjęcia.
  • Przykładanie największej uwagi do obsługi wszytstkich gości - ilości kelenrów dostosowana do ilości gości
  • Jesteśmy jednymi z najlepszych.
  • W załącznku przesyłam podstawowe informacje.
  • Kompleks Laguna jest wyjątkowym miejscem na organizację przyjęcia komunijnego: niezapomniana architektura, piękne otoczenie i elegancja, doskonała obsługa, a przede wszystkim jedna z najlepszych kuchni w kraju. Kluczem do sukcesu jest profesjonalna obsługa ze strony naszych pracowników. Ich wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć na najwyższym szczeblu, wielokrotnie z zachowaniem protokółu dyplomatycznego z pewnością rozwieje Państwa obawy.
  • Poszerzając naszą ofertę, pragniemy dodatkowo zaproponować możliwość organizacji przyjęć w NOWEJ SCENERII, niezapomnianej aranżacji Nowej Hali bankietowo-namiotowej z bezpośrednim widokiem na otaczające jezioro, jego urok, czar kumkających żab.

Informacje ogólne na temat organizacji przyjęcia komunijnego

Stawiamy szczególną uwagę na jakość wykonywanych potraw wszystkie potrawy wykonywane są z naturalnych Polskich składników nie stosujemy ulepszaczy, pracujemy na wyselekcjonowanych artykułach, a wszystkie potrawy wykonywane są ręcznie.

Potwierdzeniem rezerwacji każdego terminu jest wpłata zadatku w wysokości 500,00 zł, który jest odliczany od końcowej kwoty komunii.

Cena jednej osoby na przyjęciu komunijnym określona jest od wyboru opcji z Naszej propozycji menu - w cenach od 65,00 zł do ponad 220,00 zł. Dzieci do 3 roku nie są liczone, natomiast dzieci do lat 10 płacą 65%.

Propozycje te nie obejmują alkoholu, ciast, napoi. To wszystko mogą Państwo dostarczyć we własnym zakresie lub zlecić nam zakup tych rzeczy, do których nie naliczamy marży.

Ostateczne rozliczenie finansowe za organizację uroczystości komunijnej następuje po jej zakończeniu, natomiast ostateczna ilość osób zostaje podana najpóźniej 5 dni przed jej rozpoczęciem w formie czytelnej dla obu stron.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pobierz naszą aktualną ofertę

Kliknij, aby pobrać