Restauracja

Kompleks "Laguna"

Restauracja

Restauracja Laguna powraca do najlepszych tradycji polskiej kuchni i domowej atmosfery.. Laguna jest doskonałym miejscem na spotkania w gronie bliskich i przyjaciół, turystom przybliża natomiast typową polską gościnność.

Restauracja oferuje ponad 250 miejsc, 3 odrębne sale, w tym salę restauracyjną , sale bankietowa i antresolę oraz w okresie letnim stoliki w ogrodzie przy świetle gwiazd i księżyca z nastrojowym blaskiem świec . Z powodzeniem można tu świętować weselne uroczystości dla licznych gości, ale również znaleźć odosobniony zakątek na bardziej kameralne spotkania.

Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym kulinarnym gustom, zadowalając podniebienie każdego klienta. Blasku i oryginalności temu miejscu nadaje miła i profesjonalna obsługa, która pozwoli Państwu docenić walory naszego lokalu, znajdującego się w cichym i ustronnym miejscu, w otoczeniu lasu i jeziora. Zachęcamy do przetestowania jadłospisu, gdzie figurują pyszne potrawy i niezapomniane drinki.

Szef Kuchni zaprasza gości do spróbowania potraw ze specjalnie przygotowanego menu, opierającego się na wykorzystaniu potraw oraz surowca od najlepszych rodzimych dostawców, doskonale nadających się jako zakąski, lekkie posiłki z całą pewnością uprzyjemnią odpoczynek w naszym kompleksie Laguna.

Szef Kuchni Marcin Kubacki zaprasza gości do spróbowania potraw ze specjalnie przygotowanego menu, opierającego się na wykorzystaniu potraw oraz surowca od najlepszych rodzimych dostawców, doskonale nadających się jako zakąski, lekkie posiłki z całą pewnością uprzyjemnią odpoczynek w naszym kompleksie Laguna.

Pobierz naszą aktualną ofertę

Kliknij, aby pobrać